KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9601859
nr 960 1859
Lasse Stevenfeldt
(1930-2014), Sverige
Oljemålning, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), olja på pannå, ej signerad, 26x35
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 maj 2015
kl 19:23:57
11/5 18:40:01
Lasse Stevenfeldt
Läs mer om Lasse Stevenfeldt